Stegpall

796948

STEGPALL, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, höjd ca 58 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, något ostadig konstruktion

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Stegpall

Budhistorik (9 bud)
6121659
650
6120054
600
6120033
550
6120051
550
6120033
500

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.