Fåtölj

796728

FÅTÖLJ, 1950/60-tal, stoppad och klädd med rött konstskinn, pärlspikad, sitthöjd ca 43 cm

Hål i klädseln, sprickor i konstskinnet, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj

Budhistorik (10 bud)
6108729
2 800
6108626
2 600
6108626
2 400
6108728
6108626
1 700

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.