Tidningshylla

796716

TIDNINGSHYLLA, 1920/30-tal, betsad björk, höjd ca 122 samt 54x31 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Tidningshylla

Budhistorik (9 bud)
6107735
6098224
1 900
6098224
1 600
6097777
6097777
1 300

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.