Lennart Larsson oljemålning

796707

LENNART LARSSON (1922-2007): "Kungsträdgården", signerad samt daterad 76, olja på duk, ca 48x59 cm

Fack 49

Lennart Larsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6096883
450
6097471
450
6096883
6097470
6096883

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.