Herrbetjänt

796617

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1960-/70-tal, bok, märkt FR Brevettato, Made in Italy, förstärkt med ett svartmålat järn nertill, höjd ca 102 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Hylla 4

Herrbetjänt

Budhistorik (11 bud)
6108377
6102828
750
6099935
700
6100122
650
6099935
600

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.