Fåtöljer

796615

FÅTÖLJER (2) 1 par, 1960/70-tal, snurrmodell, stoppade och klädda i brunt konstskinn, lös dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 33 cm

Dynorna med fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Fåtöljer

Budhistorik (10 bud)
6102985
2 400
6108949
6102985
1 700
6108948
1 600
6102985
550

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.