Alexander Tolstoj oljemålning

796599

ALEXANDER TOLSTOJ (1895-1969): Porträtt av kvinna, signerad, olja på duk, ca 60x49 cm

Fack 45

Alexander Tolstoj oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6099860
6097500

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.