Mats Ola Burman oljemålning

796566

MATS OLA BURMAN (1925-2008): "Ruset och tårpilen", signerad samt daterad 67, olja på duk, ca 38x38 cm

Fack 48

Mats Ola Burman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6104360
1 300
6104359
6097136
6096945

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.