Glasmontrar 2 st

796556

MONTERSKÅP, 2 st, 1900-talets slut, invändigt med hyllplan i glas, på träsockel, låsbara, höjd ca 172,5, 56x56 cm
Nycklar medföljer

Smärre bruksslitage, ställvis hårt slitage på en sockel

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Glasmontrar 2 st

Budhistorik (6 bud)
6108932
6108894
1 400
6107770
1 300
6107598
500
6098713

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.