Ljusstakar 1 par 1800-tal

796104

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800-talets första hälft, sannolikt England, rund fotplatta med veckad kant, höjd ca 24 cm

En ljuspipa med buckla, visst ytslitage och någon buckla

Diverse, Belysning, Bordslampor, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

6107700
500
6096388

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.