Soffbord mässing och glas

796103

SOFFBORD, sannolikt 1900-talets andra hälft, kromat underrede med mässingsdetaljer, oval skiva av glas, höjd ca 51, 140x90 cm

Enligt uppgift inköpt på Englessons

Smärre ytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Soffbord mässing och glas

Budhistorik (2 bud)

6110432
6107835

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.