Oidentiferad konstnär

792541

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Blomsterstilleben, signerad P Renoir, olja på duk,

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentiferad konstnär

Budhistorik

2020-08-20 kl 19:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.