Skåp Kina

792315

SKÅP, Kina, 1800/1900-tal, lövträ, lådor samt skåpsdörrar, bredd 91 cm, djup 40 cm, höjd 102 cm. .

Låset går ej att öppna. Lagninagr, slitage.

Möbler, Skåp, byråer, Orientaliskt

Geijersgatan 14, Göteborg

Skåp Kina

Budhistorik (5 bud)
6118812
6116320
950
6116282
700
6114234
650
6113622
600

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.