Frame

792011

FRAME, designtidsskrift, 37 st, 2010-tal, 30 x 23 cm

Bruksslitage.

Diverse, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Frame

Budhistorik (1 bud)

6142301
2020-08-16 12:11:57

2020-08-20 kl 11:08
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.