Ingegerd Torhamn

791825

INGEGERD TORHAMN (1898-1994): "Aurora", olja på pannå, monogramsignerad, bildmått 50x60 cm

Framstår i gott skick

Geijersgatan 14, Göteborg

Ingegerd Torhamn

Budhistorik (34 bud)
6143032
22 000
6141208
21 000
6143028
21 000
6141208
20 000
6142015
19 500

Slutpris SEK:
22 000
2 262 EUR, 2 576 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.