Must de Cartier armbandsur

791771

CARTIER, Must de Cartier, armbandsur, 30 mm, förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderrem och spänne ej urpsrungliga, boettnr 17 010283

Bruksslitage.

Klockor/Ur

Södra kajen 14, Helsingfors

Must de Cartier armbandsur

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
6142177
200
6142173
160
6134946
55
6130415
50

Slutpris EUR:
200
1 946 SEK, 228 USD
Utropspris EUR: