Astri Bergman Taube

791580

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "VÅR-VINTER PÅ SJÖSALA", signerade och numrerade 143/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera; "ANTIBES", signerade, 124/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube

I mappar, gulnader

Astri Bergman Taube

Budhistorik (8 bud)
6151456
6150727
6150725
950
6150723
900
6142956
850

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.