Lennart Nyström

791165

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Hovtång, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 115x73 cm

Oramad

Lennart Nyström

Budhistorik (2 bud)

6169675
6169097

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.