Lennart Nyström

791162

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Häcksax, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 65x50 cm

Lennart Nyström

Budhistorik (1 bud)

6169629
2020-08-24 21:15:14

2020-08-27 kl 16:27
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.