Lennart Nyström

791161

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Ram, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 61x46 cm

Lennart Nyström

Budhistorik (3 bud)

6164329
850
6163632
6163630
750

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.