Lennart Nyström

791159

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf II, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 35x25 cm

Smärre ytmärke

Lennart Nyström

Budhistorik (6 bud)
6176650
600
6171812
550
6171811
500
6171810
6170565

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.