1093 - Ljusstakar smide

791026

LJUSSTAKAR, 2 st, svärtat smide, traditionella modeller med ursprung i 1700-talet, för 2 respektive 3 ljus, 1900-tal, höjder 27 respektive 60 cm

Bruksspår

Diverse, Hem, Gamla kassan, Vinden

1093 - Ljusstakar smide

Budhistorik (15 bud)
0
1 600
6161054
950
6160992
900
6161053
900
6160992
850

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK: