1615 - Skulpturer

791024

SKULPTURER, 9 delar, gips, terracotta, trä, stengods, 1800-/1900-tal, höjder ca 14 - 52 cm

Nagg, avslag och skador

Diverse, Hem, Gamla kassan, Källaren

1615 - Skulpturer

Budhistorik (7 bud)
0
6156927
600
6155952
550
6131163
500
6125778
450

Slutpris SEK:
155 EUR, 185 USD
Utropspris SEK: