1613 - Kaffegods och assietter

791022

KAFFEGODS och assietter, ca 65 + 100 delar, vitt porslin, olika modeller med ingen eller enkel dekor, 1900-tal

Nagg och sprickor kan förekomma

Diverse, Hem, Gamla kassan, Källaren, Keramik/Porslin, Keramik/Porslin

Budhistorik (1 bud)

0
6163691

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK: