1611 - Tegods

791019

TEKOPPAR med FAT och mugg

Varierande slitage, nagg och sprickor kan förekomma

Diverse, Hem, Gamla kassan, Källaren, Keramik/Porslin, Keramik/Porslin

1611 - Tegods

Budhistorik (26 bud)
0
3 400
6154578
3 400
6158420
3 200
6154578
2 400
6146170

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK: