672 - Verandamöbler bambu

791017

SOFFA och SOFFBORD, bambu, lösa plymåer med textilklädsel, bordet med skiva i vattrat glas, omkring 1900-talets mitt, soffans längd ca 130, sitthöjd 35 cm, bord höjd ca 58, 102 x 65 cm

Bruksslitage, smärre skador

Diverse, Gamla kassan, Gården, Möbler, Möbler

672 - Verandamöbler bambu

Budhistorik (24 bud)
0
3 200
6155915
3 200
6136320
6136320
2 400
6114554

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
1 800