Anders Pehrson "Knubbling" Ateljé Lyktan

790998

ANDERS PEHRSON, "Knubbling", Ateljé Lyktan, Åhus, bordslampa, stoomme i lackerad metall, skärm i akryl, etikettmärkt, diameter 40 cm

Några färgrepor på stomme, raster med smärre lagning, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Anders Pehrson

Budhistorik (10 bud)
6140844
1 900
6140343
1 800
6140843
1 700
6140343
1 600
6133533

Slutpris SEK:
1 900
196 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.