1753 - Bord

790984

BORD, 4 delar, bestående av matbord i renässansstil, ek; litet mahognyfanerat bord med låda i sengustaviansk stil, satsbord (3 st), betsad mahogny med mässingslister, samt barockskrin, bonad ek, på senare underrede

Slitage, skador

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gården

1753 - Bord

Budhistorik (11 bud)
0
6164141
6163669
750
6164140
750
6163669
700

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK: