1752 - Tallrikshylla

790980

TALLRIKSHYLLA, gråmålat lövträ, 1800-tal, höjd 132, bredd 84 cm

PROVENIENS: Gamla kassan

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gården

1752 - Tallrikshylla

Budhistorik (28 bud)
0
4 400
6164914
2 400
6160659
6134448
6157941

Slutpris SEK:
4 400
454 EUR, 542 USD
Utropspris SEK: