1748 - Uppstoppad stork

790963

STORK, uppstoppad, 1900-tal, höjd ca 70 cm

Slitage, sakdor

Diverse, Gamla kassan, Gården

1748 - Uppstoppad stork

Budhistorik (5 bud)
0
600
6163699
550
6117040
500
6154534
450
6117040

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK: