1626 - Arbetsbänk

790936

ARBETSBÄNK, betsad furu, 2 underhyllor, 1900-tal, höjd ca 95, 113 x 53 cm

Bruksslitage, färgfläckar

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gården

1626 - Arbetsbänk

Budhistorik (23 bud)
0
6 000
6155488
6164724
1 900
6155488
1 800
6164723
1 700

Slutpris SEK:
6 000
617 EUR, 703 USD
Utropspris SEK: