1745 - Snickarbänk

790926

SNICKARBÄNK, massiv bok, 1900-tal, höjd ca 83, 242 x 96 cm

Bruksslitagem någon skada

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gården

1745 - Snickarbänk

Budhistorik (14 bud)
0
6158465
1 300
6156483
6135477
6135477

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: