1725 - Gjutjärnsurna på postament

790813

URNA, gjutjärn, 1900-tal, ej ursprungligt postament, totalhöjd ca 57, Ø 27 cm

Bruksslitage

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

Budhistorik (11 bud)
0
1 800
6161788
6163066
1 400
6161788
1 300
6163064

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK: