1724 - Gjutjärnsurna

790810

URNA, gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 47, Ø 32 cm

Bruksslitage

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

1724 - Gjutjärnsurna

Budhistorik (21 bud)
0
6163311
6163060
2 800
6162152
2 600
6161796
2 400

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK: