1721 - Gjutjärnsurnor

790788

URNOR, 1 par, gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 44, Ø 38 cm

Bruksslitage, 1 urna med avslag

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

1721 - Gjutjärnsurnor

Budhistorik (40 bud)
0
8 400
6165046
7 600
6164968
7 400
6165042
7 400
6164968
7 200

Slutpris SEK:
8 400
864 EUR, 984 USD
Utropspris SEK: