1714 - Krukställning

790770

KRUKHÅLLARE/-STÄLLNING, smide med rosor, 1800-/1900-tal, höjd ca 85, Ø 43 cm

Slitage, korrosion

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

1714 - Krukställning

Budhistorik (9 bud)
0
3 200
6161947
950
6163884
900
6161947
750
6163883
700

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK: