1781 - Stor planetringskruka

790754

HÖGANÄSBOLAGET, stor, rund planteringskruka i saltglaserat stengods, 1900-tal, höjd ca 50, Ø 60 cm

Viss nagg nedtill, växt ingår

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården, Keramik/Porslin, Keramik/Porslin

1781 - Stor planetringskruka

Budhistorik (38 bud)
0
6 200
6162814
6 000
6155257
5 800
6155257
5 400
6155031
5 200

Slutpris SEK:
6 200
640 EUR, 764 USD
Utropspris SEK: