1709 - Utemöblemang

790744

UTEMÖBLEMANG, 9 delar, teak, bestående av oktagonalt bord, Ø 130 cm, 4 stolar och 4 karmstolar, höjd 90, sitthöjd 43 cm, 1900-/2000-tal

Slitage, väderbitna / patina, någon skada

Diverse, Trädgårdsmöbler, Gamla kassan, Gården

1709 - Utemöblemang

Budhistorik (33 bud)
0
3 600
6163383
3 400
6129881
3 200
6163093
3 200
6129881

Slutpris SEK:
3 600
367 EUR, 444 USD
Utropspris SEK: