1707 - Pelarbord med pietra dura

790740

PELARBORD, underrede i gjutjärn, oktagonal skiva med pietra dura,1900-talets andra hälft, höjd ca 78, Ø 65 cm

Slitage, smärre intarsiaskador

Diverse, Trädgårdsmöbler, Gamla kassan, Gården

Budhistorik (25 bud)
0
4 400
6164742
4 200
6149142
6149142
3 400
6160895
3 200

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK: