1779 - Verandamöblemang

790727

VERANDAMÖBLEMANG, 9 delar, smide och glas, 1900-talets andra hälft, bestående av bord, höjd ca 74, 180 x 100 cm, 4 stolar, 2 karmstolar och 2 taburetter, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, korrosion, skadad glasskiva

Diverse, Trädgårdsmöbler, Gamla kassan, Gården

1779 - Verandamöblemang

Budhistorik (40 bud)
0
13 000
6164856
7 000
6164819
6 800
6164855
6 800
6164819
6 600

Slutpris SEK:
13 000
1 342 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK: