1702 - Trädgårdsmöblemang

790723

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 5 delar, smide, trä, marmor, 1900-talets första hälft, bestående av soffa, längd ca 110, bord, höjd ca 68, 140 x 80 cm, samt 3 karmstolar, höjd 70, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, skador / visst renoveringsbehov

Diverse, Trädgårdsmöbler, Gamla kassan, Gården

1702 - Trädgårdsmöblemang

Budhistorik (56 bud)
0
14 500
6164532
14 500
6163956
14 000
6163956
13 500
6161296
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 491 EUR, 1 698 USD
Utropspris SEK: