1701 - Bryggeristolar

790721

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 9 st (5+2+2), snarlika s k bryggeristolar, smide och trä, sitthöjd omkring 45 cm

Slitage, väderbitna, skador / renoveringsbehov

Diverse, Trädgårdsmöbler, Gamla kassan, Gården

1701 - Bryggeristolar

Budhistorik (17 bud)
0
2 400
6125453
1 700
6117800
1 600
6102727
6101129
1 400

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK: