1700 - Verandastolar smide

790720

STOLAR, verandamodell, 8 st (7 + 1), smide, grönmålade, 1900-talets andra hälft, höjd ca 103, sitthöjd 46 cm (samt höjd 95, sitthöjd 44 cm)

Bruksslitage, skador / delar saknas

Diverse, Trädgårdsmöbler, Gamla kassan, Gården

1700 - Verandastolar smide

Budhistorik (37 bud)
0
4 600
6164623
4 600
6163418
4 400
6159962
4 200
6141073

Slutpris SEK:
4 600
469 EUR, 567 USD
Utropspris SEK: