1698 - Gjutjärnsurnor

790714

URNOR, 1 par, gjutjärn, hänklar, reliefdekor, 1800-/1900-tal, höjd ca 39, 53 x 34 cm

Bruksslitage

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

1698 - Gjutjärnsurnor

Budhistorik (28 bud)
0
8 600
6163963
6 000
6161810
5 800
6161810
5 600
6163920
5 400

Slutpris SEK:
8 600
876 EUR, 1 060 USD
Utropspris SEK: