1688 - Litet bord

790648

BORD, underrede i gjutjärn, skiva i marmor, 1800-/1900-tal, höjd ca 75, 50x35 cm

Bruksslitage, patina

Diverse, Trädgårdsmöbler, Gamla kassan, Gården

1688 - Litet bord

Budhistorik (29 bud)
0
4 800
6163304
4 400
6163635
4 200
6163304
6160423
3 800

Slutpris SEK:
4 800
489 EUR, 591 USD
Utropspris SEK: