1686 - Blomlådor / jardinerer

790631

BLOMLÅDOR / JARDINERER, 1 par, gjutjärn, vitmålade, 1800-/1900-tal, höjd ca 23, 61 x 21 cm

Ena blomlådan med sprickor, slitage, färgbortfall

Ändringar/tillägg
Ena blomlådan med sprickor

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

1686 - Blomlådor / jardinerer

Budhistorik (37 bud)
0
7 000
6155255
7 000
6162122
6 800
6155255
6 600
6162120
6 400

Slutpris SEK:
7 000
722 EUR, 862 USD
Utropspris SEK: