1685 - Urnor Swedish Grace

790625

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, Swedish Grace, bemålat gjutjärn, mjukt fasetterad form, 1920-/30-tal, höjd ca 35, Ø 36 cm

Slitage, färgbortfall, viss korrosion

Diverse, Gamla kassan, Gården

1685 - Urnor Swedish Grace

Budhistorik (34 bud)
0
15 500
6154454
15 500
6154442
15 000
6154442
14 500
6134577
14 000

Slutpris SEK:
15 500
1 579 EUR, 1 910 USD
Utropspris SEK: