1684 - Trädgårdsattiraljer

790616

BLOMSTÄLLNINGAR, KRUKHÅLLARE. KANDELABRAR, LYKTOR, 10 delar, metalltråd, smide, 1900-tal

Slitage, skador, korrosion

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

1684 - Trädgårdsattiraljer

Budhistorik (12 bud)
0
6156622
850
6156385
6156618
750
6156385
700

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK: