1683 - Ljuskronor och -lyktor

790612

LJUSKRONOR, LJUSLYKTOR, för trädgårdsbruk, samt kaktorn/-korg, 7 delar, smide, 1900-tal

Slitage, korrosion, skador

Diverse, Gamla kassan, Gården

1683 - Ljuskronor och -lyktor

Budhistorik (14 bud)
0
1 600
6156295
1 300
6164416
6156295
6160638

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK: