1682 - Trädgårdsattiraljer

790608

VATTENKANNOR, HINKAR, TRÅG, SKOPA, 8 delar, zinkplåt, 1900-tal

Slitage, bucklor, skador

Diverse, Gamla kassan, Gården

1682 - Trädgårdsattiraljer

Budhistorik (15 bud)
0
6164320
6163094
6124893
950
6160634
900

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK: